Property listarrowProperty details Sucholand
go back

Sucholand blank 

26-085 Miedziana Góra, Ślefarnia 12, Góry Świętokrzyskie, Polska
Tel: +48 606 384 524, +48 660 722 207,
www.sucholand.pl_JOMCOMP_VISITS 385998
 
 
Sucholand położony jest w Górach Świętokrzyskich, na malowniczym terenie, 12 km od centrum Kielc (Stolicy Województwa Świętokrzyskiego, ok. 200-tysięcznego miasta położonego nad rzeką Silnicą.)

Sucholand mieści się w dogodnej odległości (ok. 1,5-2h jazdy) od największych miast w Polsce takich jak Warszawa (180 km), Kraków (120 km), Lublin (170 km), Katowice (150 km), Częstochowa (130 km), Rzeszów (170 km), Łódź (145 km), Radom (80 km).

Sucholand to ponad 2 hektary urozmaiconego, otoczonego lasem terenu, na którym znajduje się zarówno łąka, jeziora zasilane bijącymi od spodu źródłami, wpływające do pobliskiej Rzeki Bobrzy, ponad 100-letnie liściasto- iglaste drzewa, przepełniony jest różnorodną roślinnością, nietypowymi gatunkami zwierząt oraz posiada niezwykle ciekawą okolicę- znajduje się u stóp Góry Miedzianki, przy ujściu rzeki Bobrzy, na uboczu, z dala od codziennego zgiełku a zaledwie 12 km od miasta Kielce i niezliczonych turystycznych atrakcji. Jest to teren położony bezpiecznie w odległości 100m od domu jednorodzinnego, ogrodzony i strzeżony.

Oferujemy Państwu komfortowy wypoczynek w niepowtarzalnej całorocznej góralskiej Chacie. Powierzchnia Suchatki obejmuje 70 m2, rozłożona jest na dwóch kondygnacjach. Jej wnętrze inspirowane jest góralską nutą, została wybudowana w 2003 roku przez górali z Podsarnia, co roku konserwowana i odświeżana. Wykonana z pięknych okrągłych bali, z licznymi ręcznie rzeźbionymi elementami.W jej wnętrzu na parterze dostępna jest w pełni wyposażona kuchnia z barem, klimatyczny żeliwny kominek z zapasem drewna, tworzący wspaniałą atmosferę podczas letnich wieczorów, długi, rzeźbiony stół, dekoracyjna myśliwska galeria, łazienka z prysznicem oraz bezpośrednie wyjście na ogromny, pływający na wodzie taras.

Na piętrze znajdują się trzy oddzielne 2-osobowe sypialnie oraz sauna. Każdy pokój posiada wyjście na taras z widokiem na jezioro i las.

Jest to miejsce idealne i wymarzone dla osób, chcących zrelaksować się na łonie natury, które cenią sobie spokój, ciszę, lubią przebywać na świeżym powietrzu, wsłuchiwać się w śpiew ptaków, szum drzew czy rechot żab.

Wyposażenie Suchatki: TV Lcd 32” z cyfrą+, radio, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, żelazko, suszarka do włosów, lodówka, kuchenka gazowa, piekarnik, naczynia, sztućce, garnki, mini bar, ręczniki (6szt.), szlafroki (6szt.), klapki (6szt.), mydełka i szamponiki jednorazowe.

Zachęcamy także do organizowania z nami różnego rodzaju spotkań takich jak: imprezy firmowe, biesiady, plenery ślubne, imprezy okolicznościowe- zaręczyny, chrzciny, komunie, bierzmowania, jubileusze.

Serdecznie Zapraszamy!

Odwiedź także:

www.facebook.com/Sucholand
www.youtube.com/watch?v=N4K_1Op0jug
Features
24h service
Balcony
Bath
Beverages
Birdwatching
Boardwalk
Campfires
Canoeing
Christmas
Cycle path
Dogs welcome
Family Friendly
Fireplace
Fishing
Hairdryer
Heritage
Hiking
Horse riding
Information
Iron
Minibar
National Park
Owner managed
Parking
Pets welcome
Picnic area
Private Garden
Quiet/Rural
Scenic views
Showers
Television
Winter Sports

Area activities

Atrakcje w Sucholandzie: Śniadania ekologiczne do łóżka, boisko do gry w piłkę nożną, wędkowanie w stawie z łodzi, rowery, ogromny (32m2) taras na wodzie, sauna, ognisko, grill, wędzarnia, zwierzęta, bocianie gniazdo, hamak, ambona, kuligi.

Atrakcje w pobliżu: Basen, mini aquapark z jacuzzi i saunami, korty tenisowe, zalew z możliwością wypożyczenia kajaków, spływy kajakowe rzeką Nidą, jazda konna, halowy tor kartingowy, tor quadowy, Oblęgorek- Muzeum Henryka Sienkiewicza, ponad 1000-letni Dąb Bartek, kamieniołom Ciosowa, Perzowa Góra z kapliczką Św. Rozalii, ruiny zamku w Chęcinach, park etnograficzny Muzeum Wsi Kieleckiej, Jaskinia Raj, Jura Park Bałtów, huta Józef w Samsonowie, Sabat Krajno – park miniatur i rozrywki, park linowy, stoki narciarskie z możliwością zamówienia zaprzyjaźnionego instruktora narciarskiego.

Zimą ogromną atrakcję stanowią pobliskie stoki narciarskie (9 ośrodków narciarskich, 17 wyciągów) z możliwością wynajęcia instruktora oraz wypożyczenia sprzętu, a także zorganizowane specjalnie dla naszych Gości kuligi, ogniska z pieczonymi ziemniakami i „góralską” herbatą.

Check in times

Wynajem Chatki:

Chatka komfortowo pomieści do 6 osób*.

Cena za wynajęcie Chatki w sezonie wynosi 420 zł za dobę.
- Sezon letni: od 1 maja do 30 września.
- Sezon zimowy: od 1 grudnia do 28 lutego.

Cena za wynajęcie Chatki poza sezonem wynosi 360 zł za dobę.
- od 1 października do 30 listpada.
- od 1 marca do 30 kwietnia.

Cena obejmuje całą Chatkę, w tym trzy dwuosobowe sypialnie, w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę oraz saunę.

*Możliwość dostawki po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Pakiety Promocyjne w sezonie:

- Pakiet Weekendowy (2 noclegi) w cenie 790 zł + Nalewka z Sucholandu w Prezencie!
- Pakiet Tygodniowy (7 noclegów) w cenie 2390 zł + Kosz Sucholandzkich przysmaków w Prezencie!

Pakiety Promocyjne poza sezonem:

- Pakiet Weekendowy (2 noclegi) w cenie 690 zł + Nalewka z Sucholandu w Prezencie!
- Pakiet Tygodniowy (7 noclegów) w cenie 2090 zł + Kosz Sucholandzkich przysmaków w Prezencie!

Driving directions

Sucholand położony jest 12 km od Kielce w kierunku Łodzi

GPS: N 50.947355, E 20.522372

Airports

1. Rezerwacje przyjmowane są drogą mailową lub telefoniczną.
2. Rezerwacji dokonuje się na osobę lub firmę, która będzie dokonywać płatności.
3. Aby rezerwacja stała się rezerwacją gwarantowaną konieczne jest uiszczenie w ciągu 3 dni roboczych od dokonania rezerwacji zaliczki w wysokości 30% od kwoty za cały pobyt (na przelewie prosimy umieszczać imię i nazwisko oraz datę pobytu).
4. Brak wpływu zaliczki w określonym terminie od dokonania rezerwacji skutkuje anulacją rezerwacji.
5. Pozostała część należności pobierana jest w dniu przyjazdu, w momencie meldowania gościa.
6. Płatność w PLN lub Euro. W przypadku przeliczania Euro na PLN stosowany jest kurs z dnia dokonywania płatności lub wystawiania faktury.
7. W przypadku zmiany terminu rezerwacji lub całkowitej rezygnacji z pobytu z przyczyn niezależnych od Sucholandu, zaliczka nie podlega zwrotowi.
8. Przyjazd po godzinie 22:00 wymaga wcześniejszego zgłoszenia telefonicznego pod numerami telefonów 606 384 524 lub 604 239 725 lub na adres This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
9. Niestawienie się gościa do godziny 22:00 dnia przyjazdu jest równoznaczne z rezygnacją z pobytu, jeśli gość nie poinformował wcześniej recepcji i jest równoznaczne z możliwością wynajęcia pokoju innemu gościowi.
10. Wpłata zaliczki, a tym samym dokonanie rezerwacji gwarantowanej oznacza potwierdzenie akceptacji warunków rezerwacji określonych w niniejszym regulaminie przez osobę dokonującą rezerwacji.
11. Dokonując rezerwacji klient wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych tylko i wyłącznie w celach marketingowych przez Sucholand zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926 z późniejszymi zmianami).
12. Cena nie zawiera ubezpieczenia.
There are no reviews for this property yet.
You need to be logged in to post a review.
 
 

dla siebie

dla siebie

Find accommodation

Arrival Departure
 
I don't have any dates yet
Please enter your intended arrival and departure dates and press the button to find properties that have accommodation available on your chosen dates.
 
Search by country  Search by price range.
  

 Feature search.
24h service
All Inclusive
Balcony
Bar
Bath
Beverages
Birdwatching
Boardwalk
Campfires
Canoeing
Caravans
Christmas
Cycle path
Dogs welcome
Family Friendly
Fireplace
Fishing
Hairdryer
Heritage
Hiking
Horse riding
Information
Iron
Microwave
Minibar
National Park
No smoking
Owner managed
Parking
Pets welcome
Picnic area
Play area
Private Garden
Quiet/Rural
Restaurant
Scenic views
Showers
Shuttle
Television
Tents allowed
Tours
Weddings
WiFi
Winter Sports
WWW
  

Important notice

All payments are made directly to the property owner bank account or through PayPal system. Portal is not involved in settlements between the client and the property owner and does not collect nor store data related to payments. In the case of payments made through PayPal, this process takes place directly on the PayPal site.