There are no translations available.


Znajdź nowych gości - zaprezentuj swój obiekt w naszym Portalu...

 

Możesz, jako usługodawca, zaprezentować swój obiekt, informować o ofertach specjalnych, samodzielnie zarządzać prezentacją swego obiektu, aktualizując np. cenniki.

Każda zmiana informacji dotyczącej obiektu, informacja o cenach lub ofertach specjalnych lub ilości wolnych miejsc jest widoczna natychmiast, bez dodatkowych zabiegów i kosztów.

Dzięki nowej funkcji portalu - systemowi rezerwacji online - możesz także poinformować o wolnych miejscach bez konieczności odpowiadania na mail'e. To system wyśle do Ciebie mail'a z informacją o każdej rezerwacji, działając przez 7 dni w tygodniu okrągłą dobę. Już nie będziesz tracił klientów, bo czekając na odpowiedź znaleźli w tym czasie coś innego. Jednocześnie możesz wprowadzać do systemu rezerwacje przyjęte np. telefoniczne. Pozwala to na zarządzanie wszystkimi rezerwacjami i gwarantuje, że kalendarz rezerwacji będzie zawsze aktualny.

Masz własną stronę WWW, więc możesz także w jej ramach prezentować informację o wolnych miejscach. Wystarczy wstawić odpowiedni fragment kodu, a generowany przez nasz system Twój kalendarz razerwacji ukaże się w wybranym miejscu (dotyczy to także innych stron www, np. portali noclegowych, w których się ogłaszasz).

Współpracujesz z biurem podróży - nasz system to uwzględnia - biuro podróży może bez Twego udziału sprawdzić dostępność miejsc i dokonać rezerwacji. Nadając mu status "partner" możesz określić wysokość prowizji, która zostanie automatycznie uwzględniona w trakcie rezerwacji.

Jeszcze nie współpracujesz z biurem podróży, ale masz to w planach - zajmujemy się wyszukiwaniem partnerów dla obiektów z naszego Katalogu. Warunkiem jest przystąpienie do systemu rezerwacyjnego. W biurze podróży liczy się czas i sprawność obsługi klienta. Nikt nie chce wysyłać zapytania i oczekiwać na odpowiedź, ani też telefonować do kolejnych obiektów z nadzieją, że w konkretnym terminie miejsca będą dostępne. Masz dobrą ofertę i jesteś otwarty na współpracę - znajdziemy dla Ciebie partnera.

Odwiedzający nasz Portal ma możliwość wyszukania odpowiedniej dla niego oferty według regionu, ceny i innych kryteriów. Zobaczy zdjęcia obiektu a nawet poszczególnych pokoi (o ile zechcesz je zaprezentować) i jego położenie na mapie.

Może także w przypadku obiektów, które przystąpiły do systemu rezerwacyjnego, sprawdzić dostępność miejsc i ceny oraz dokonać rezerwacji. Pozostanie mu wpłacić ewentualną zaliczkę i skorzystać z gościny w podanym w rezerwacji terminie.

To tylko niektóre z oferowanych możliwości. Oto kilka innych przykładów:

Masz własną stronę WWW

  • my zajmiemy się jej pozycjonowaniem w wyszukiwarkach (np. Google)
  • doradzimy, jakie słowa kluczowe wpisać w kod strony...

Chcesz aktywnie wpływać na ilość sprzedanych noclegów

  • możesz uaktywnić funkcję Last Minute, pozwalającą automatycznie udzielać zniżek na najbliższe terminy, w zależności od ilości jeszcze wolnych miejsc, my prezentujemy takie obiekty na pierwszej stronie naszego portalu
  • możesz udzielać zniżek na rezerwacje dokonane w określonym czasie (np. w bieżącym tygodniu) i dotyczące konkretnego okresu (np. września). Wystarczy wygenerować kupon rabatowy, my opublikujemy go w ramach portalu, a Ty na swojej (i innych) stronie WWW...

Oferujesz dodatkowe usługi

  • wraz z noclegiem możliwa jest rezerwacja np. jazdy konnej, kajaków, rowerów lub... przelotu balonem ;)

Oferujesz rajdy konne, spływy lub inne imprezy o ustalonym terminie i ilości miejsc

  • nasz system sprawia, że możliwa jest rezerwacja miejsc, jako oddzielnej usługi bez łączenia jej z noclegiem.


Zamieszczając wpis w Katalogu stajesz się naszym partnerem.

 

Zapraszamy!Empfohlen


Szałas Muflon
Szałas Muflon
Jelenia Góra
Góry Kaczawskie

Preise per Zimmer / Nacht
0.00 zł bis 0.00 zł